شرایط و قوانین استفاده از تمامی خدمات فیلیپس

قوانین فیلیپس

با تشکر از انتخاب کردن فروشگاه فیلیپس مارکت از آنجایی که استفاده از این سایت به هر طریقی به معنی قبول کردن شرایط مندرج در قسمت قوانین سایت فیلیپس می باشد، از شما خواهش می کنیم که آن را به دقت مطالعه کنید.

  1. مقدمه

مشتری محترم به منظور استفاده درست از خدمات و سرویس های فیلیپس موارد زیر را با دقت ملاحظه نمایید و استفاده کردن از همه خدمات و تولیدات فیلیپس به معنی آگاهی و قبول کردن شرایط و قوانین استفاده از این سرویس ها خواهد بود. تمامی اصول ، رویه ارسال ، محتوای تولیدی و خدمات داده شده در فروشگاه اینترنتی فیلیپس مارکت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت ایران ، قانون تجارت الکترونیک کسب و کار اینترنتی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده است. بنابراین کاربر هم وظیفه رعایت قوانین و مقررات در رابطه با مشتری را دارا می باشد. در نهایت عمل کردن به قوانین و مقررات سایت فیلیپس به عنوان یک قرارداد الزامی خواهد بود.

فروشگاه : فروشگاه اینترنتی فیلیپس مارکت می باشد.

سایت : وب سایت فروشگاه اینترنتی فیلیپس به آدرس www.philipmarket.com می باشد.

محتوای سایت : قیمت ، متن ، عکس محصول ، فیلم و مشخصات فنی محصول یا همه مقالات نوشته شده در سایت و وبلاگ در آن خواهد بود.

کاربر : هر کسی که به وسیله اینترنت به سایت فیلیپس مارکت وارد می شود کاربر تلقی خواهد شد.

عضو : کاربری که عضو اول یا کامل سایت در آمده است عضو تلقی خواهد شد.

مشتری : کاربر یا عضوی که از سایت خرید خواهد کرد.

سفارش : محصولاتی که کاربر یا مشتری انتخاب و تصمیم خرید آنها را اعلام خواهد کرد.

استعلام : ارسال سفارش از سوی مشتری جهت بررسی کردن موجودی کالاهای سفارش داده و بررسی کردن تغییر قیمت احتمالی کالاها.

افراد ساکن شهر تهران پرداخت را به طور آنلاین از سوی درگاه سایت و یا کل مبلغ را کارت به کارت به حساب مدیریت خواهند پرداخت.

این گزینه فقط برای تهران می باشد و این گونه می باشد که مطابق با سفارش مشتری یک سوم ارزش کالا به صورت بیعانه گرفته خواهد شد و بقیه مبلغ به وسیله همکاران تحویل دهنده فروشگاه از سوی دستگاه pos دریافت می گردد.

افرادی که در شهرهای دیگر ساکن هستند مراحل پرداخت را به شکل کامل از طریق درگاه سایت انجام خواهند داد و یا کارت به کارت خواهند کرد و پس از تسویه و ارسال عکس فیش واریزی به شماره واتساپ مربوطه و در صورت تایید شدن مراحل سفارش کالا انجام خواهد شد.

مشاوره رایگان

0912-824-9637 0991-88000-93