درباره فیلیپس مارکت

در اوایل سال 96 چند جوان تصمیم به تاسیس کردن فروشگاهی به نام فیلیپس اقدام کردند هریک از آنها 10 تا 15 سال سابقه در حوزه فروش لوازم خانگی داشتند. همه ی فکر و ذهن آنها تمرکز داشتن بر روی نام و برند فیلیپس می بود و تصمیم داشتند نماینده مستقیم این شرکت در کشور خودشان قرار بگیرند. چند ماه طول کشید تا در نهایت آن ها بلاخره به این هدف دست پیدا کردند. انها با تلاش و کار بی وقفه توانستند برای فروشگاه خود نماد اعتماد الکترونیک ( E namad ) را کسب نمایند و اعتماد مشتریان خود را جلب نمایند و فروشنده نمونه فیلیپس در ایران شوند.

فیلیپس کجاست ؟

این فروشگاه فیلیپس دقیقا در قلب تپنده ی لوازم خانگی ایران یعنی همان تهران قرار دارد و آدرس دقیق فروشگاه فیلیپس تهران ، خیابان ری ، سه راه امیر حضور ، جنب زیرگذر ، نبش کوچه توکلی ، پلاک 33 بوده است و در خدمت رسانی به مشتریان خود با ارائه برترین کالاها و باکیفیت ترین برندها منتظر شما مشتریان گرامی خواهد بود. این فروشگاه با دارا بودن انواع کالاهای لوازم خانگی با برند فیلیپس به شما در خرید بهترین لوازم کمک خواهد کرد.

راه های ارتباطی ما

فروشگاه فیلیپس هم چنین با داشتن سایت اختصاصی و تلفن های مستقیم جهت ارتباط راحت تر با مشتریان به شما کمک خواهد کرد تا خرید بهتر و مطمئن تری در این فروشگاه داشته باشید و سبب خواهد شد تا مشتریان با رضایت کامل از خرید خود موجب جلب مشتری بیشتر برای این فروشگاه شوند.

تلفن های این فروشگاه :

02136628616 و 09918800093 می باشد تا با برقراری تماس و اعلام سفارش خود به بهترین و با کیفیت ترین خرید خود از فروشگاه بپردازید در نتیجه اعتماد به فروشگاه فیلیپس موجب رضایتمندی شما از خرید در این فروشگاه خواهد بود.

مشاوره رایگان

0912-824-9637 0991-88000-93